Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
bg: Не може да се намери подходящо приложение за да се отвори точката на монтиране

en: %.2f GB
bg: %.2f ГБ

en: %s/%s space left on %s (%s)
bg: %s/%s празно пространство на %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
bg: %s/%s празно пространство на %s

en: %.0f MB
bg: %.0f МБ

en: could not check mountpoint %s, please check your config
bg: не може да се провери точка на монтиране %s, моля проверете си настройките

en: Only %s space left on %s (%s)!
bg: Остана само %s празно пространство на %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
bg: Остана само %s празно пространство на %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
bg: Проверка на свободното пространство

en: Configuration
bg: Настройка

en: Mount point
bg: Точка на монтиране

en: Warning limit (%)
bg: Предупредителна граница (%)

en: Urgent limit (%)
bg: Опасна граница (%)

en: User Interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Name
bg: Име

en: Display size
bg: Покажи размера

en: Display meter
bg: Покажи измерител

en: Display button
bg: Покажи бутона

en: Monitor free disk space
bg: Наблюдаване на свободното дисково пространство
