Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
ca: No es pot trobar una aplicació apropiada per obrir el punt de muntatge

en: %s/%s space left on %s (%s)
ca: %s / %s d'espai restant a %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
ca: %s / %s d'espai restant a %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ca: no s'ha pogut verificar el punt de muntatge %s, hauríeu de comprovar la vostra configuració

en: Only %s space left on %s (%s)!
ca: Únicament %s d'espai restant a %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
ca: Únicament %s d'espai restant a %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ca: Verificador de l'espai lliure

en: Configuration
ca: Configuració

en: Mount point
ca: Punt de muntatge

en: Warning limit (%)
ca: Límit d'advertència (%)

en: Urgent limit (%)
ca: Límit perillós (%)

en: User Interface
ca: Interfície d'usuari

en: Name
ca: Nom

en: Display size
ca: Mostra la mida

en: Display meter
ca: Mostra la mètrica

en: Display button
ca: Mostra el botó

en: Monitor free disk space
ca: Monitoreu l'espai lliure del disc
