Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
cs: Nelze nalézt příslušnou aplikaci pro otevření bodu připojení

en: %s/%s space left on %s (%s)
cs: Na disku %3$s (%4$s) zbývá %1$s z %2$s

en: %s/%s space left on %s
cs: Na disku %3$s zbývá %1$s z %2$s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
cs: Nelze ověřit místo připojení %s, zkontrolujte konfiguraci

en: Only %s space left on %s (%s)!
cs: Na disku %2$s (%3$s) zbývá pouze %1$s místa!

en: Only %s space left on %s!
cs: Na disku %2$s zbývá pouze %1$s místa!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
cs: Kontrola volného místa

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Mount point
cs: Místo připojení

en: Warning limit (%)
cs: Limit pro varování (%)

en: Urgent limit (%)
cs: Limit pro výstrahu (%)

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Name
cs: Název

en: Display size
cs: Zobrazit velikost

en: Display meter
cs: Zobrazit měřič

en: Display button
cs: Zobrazit tlačítko

en: Monitor free disk space
cs: Sleduje volný prostor na disku
