Xfce Panel Plugins - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
da: Kan ikke finde et passende program til at åbne monteringspunktet

en: %s/%s space left on %s (%s)
da: %s/%s plads tilbage på %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
da: %s/%s plads tilbage på %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
da: kunne ikke tjekke monteringspunktet %s, tjek venligst din konfiguration

en: Only %s space left on %s (%s)!
da: Kun %s plads tilbage på %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
da: Kun %s plads tilbage på %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
da: Tjek af ledig diskplads

en: Configuration
da: Konfiguration

en: Mount point
da: Monteringspunkt

en: Warning limit (%)
da: Grænse for advarsel (%)

en: Urgent limit (%)
da: Grænse for akut (%)

en: User Interface
da: Brugerflade

en: Name
da: Navn

en: Display size
da: Vis størrelse

en: Display meter
da: Vis måler

en: Display button
da: Vis knap

en: Monitor free disk space
da: Overvåg ledig diskplads
