Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
el: Δεν βρέθηκε κάποια κατάλληλη εφαρμογή για να ανοίξει το σημείο προσάρτησης

en: %s/%s space left on %s (%s)
el: %s/%s χώρος έχει μείνει στο %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
el: %s/%s χώρος έχει μείνει στο %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
el: δεν μπορεί να ελεγχθεί το σημείο προσάρτησης %s, παρακαλώ ελέγξτε τις ρυθμίσεις σας

en: Only %s space left on %s (%s)!
el: Μόνο %s χώρος έχει μείνει στο %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
el: Μόνο %s χώρος έχει μείνει στο %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
el: Έλεγχος ελεύθερου χώρου

en: Configuration
el: Ρύθμιση

en: Mount point
el: Σημείο προσάρτησης

en: Warning limit (%)
el: Προειδοποιητικό όριο (%)

en: Urgent limit (%)
el: Κρίσιμο όριο (%)

en: User Interface
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Name
el: Όνομα

en: Display size
el: Εμφάνιση μεγέθους

en: Display meter
el: Εμφάνιση μπάρας

en: Display button
el: Εμφάνιση κουμπιού

en: Monitor free disk space
el: Παρακολουθεί τον διαθέσιμο ελεύθερο χώρο
