Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
et: Ei leia sobilikku rakendust haakepunkti avamiseks

en: %s/%s space left on %s (%s)
et: %s/%s vaba ruumi asukohas %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
et: %s/%s vaba ruumi asukohas %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
et: haakepunkti %s kontrollimine ei õnnestunud, palun vaata üle oma seadistused

en: Only %s space left on %s (%s)!
et: Ainult %s vaba ruumi asukohas %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
et: Ainult %s vaba ruumi asukohas %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
et: Vaba andmeruumi kontrollija

en: Configuration
et: Seadistused

en: Mount point
et: Haakepunkt

en: Warning limit (%)
et: Esmane hoiatus (vaba ruumi %)

en: Urgent limit (%)
et: Kriitiline hoiatus (vaba ruumi %)

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Name
et: Nimi

en: Display size
et: Näita kettaruumi suurust

en: Display meter
et: Näita mõõdikut

en: Display button
et: Näita ikooni

en: Monitor free disk space
et: Jälgi vaba andmeruumi
