Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
fi: Liitoskohdan avaamiseen soveltuvaa sovellusta ei löytynyt

en: %.2f GB
fi: %.2f GiB

en: %s/%s space left on %s (%s)
fi: %s/%s vapaana kohteessa %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
fi: %s/%s vapaana kohteessa %s

en: %.0f MB
fi: %.0f MiB

en: could not check mountpoint %s, please check your config
fi: Liitoskohdan %s tarkistaminen epäonnistui, tarkista asetuksesi

en: Only %s space left on %s (%s)!
fi: Vain %s vapaana kohteessa %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
fi: Vain %s vapaana kohteessa %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
fi: Vapaan levytilan valvonta

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Mount point
fi: Liitoskohta

en: Warning limit (%)
fi: Varoitusraja (%)

en: Urgent limit (%)
fi: Kriittinen raja (%)

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Name
fi: Nimi

en: Display size
fi: Näyttökoko

en: Display meter
fi: Näytä mittari

en: Display button
fi: Näytä painike

en: Monitor free disk space
fi: Valvo vapaan tallennustilan määrää
