Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
gl: Non se puido atopar unha aplicación axeitada para abrir o punto de montaxe

en: %s/%s space left on %s (%s)
gl: %s/%s de espazo libre en %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
gl: %s/%s de espazo libre en %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
gl: non se puido comprobar o punto de montaxe %s, verifique a configuración

en: Only %s space left on %s (%s)!
gl: Só quedan %s libres en %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
gl: Só quedan %s libres en %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
gl: Comprobador de espazo libre

en: Configuration
gl: Configuración

en: Mount point
gl: Punto de montaxe

en: Warning limit (%)
gl: Límite de advertencia (%)

en: Urgent limit (%)
gl: Límite de urxencia (%)

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Name
gl: Nome

en: Display size
gl: Amosar o tamaño

en: Display meter
gl: Amosar medida

en: Display button
gl: Amosar botón

en: Monitor free disk space
gl: Monitor de espazo de disco libre
