Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
he: לא יכול למצוא תוכנה מתאימה לפתיחת נקודת ההצבה

en: %s/%s space left on %s (%s)
he: %s/%s מקום נשאר ב- %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
he: %s/%s מקום נשאר ב- %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
he: לא יכול לבדוק נקודת הצבה %s, אנא בדוק את ההגדרות שלך

en: Only %s space left on %s (%s)!
he: רק %s מקום נשאר ב- %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
he: רק %s מקום נשאר ב- %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
he: בודק מקום פנוי

en: Configuration
he: הגדרה

en: Mount point
he: נקודת הצבה

en: Warning limit (%)
he: גבול אזהרה (%)

en: Urgent limit (%)
he: גבול דחוף (%)

en: User Interface
he: ממשק משתמש

en: Name
he: שם

en: Display size
he: הצג גודל

en: Display meter
he: הצג מד

en: Display button
he: הצג כפתור

en: Monitor free disk space
he: עקוב אחר מקום פנוי בדיסק
