Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
hu: Nem található megfelelő alkalmazás a csatolási pont megnyitásához

en: %s/%s space left on %s (%s)
hu: %s/%s hely maradt a következőn: %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
hu: %s/%s hely maradt a következőn: %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
hu: A csatolási pont (%s) ellenőrzése sikertelen, ellenőrizze a beállításokat

en: Only %s space left on %s (%s)!
hu: Csak %s hely maradt a következőn: %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
hu: Csak %s hely maradt a következőn: %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
hu: Szabadhely-ellenőrző

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Mount point
hu: Csatolási pont

en: Warning limit (%)
hu: Figyelmeztetési határ (%)

en: Urgent limit (%)
hu: Sürgős határ (%)

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Name
hu: Név

en: Display size
hu: Méret megjelenítése

en: Display meter
hu: Mérő megjelenítése

en: Display button
hu: Gomb megjelenítése

en: Monitor free disk space
hu: Szabad hely figyelése
