Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (18 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
ie: Ne successat trovar un apt application por aperter li punctu de montage

en: %.2f GB
ie: %.2f Go

en: %s/%s space left on %s (%s)
ie: %s/%s de spacie resta sur %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
ie: %s/%s de spacie resta sur %s

en: %.0f MB
ie: %.0f Mo

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ie: ne successat controlar li punctu de montage %s, ples controlar li configuration

en: Only %s space left on %s (%s)!
ie: Solmen %s de spacie resta sur %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
ie: Solmen %s de spacie resta sur %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ie: Controlero de líber spacie

en: Mount point
ie: Punctu de montage

en: Warning limit (%)
ie: Límite de avise (%)

en: Urgent limit (%)
ie: Límite de urgentie (%)

en: User Interface
ie: Interfacie de usator

en: Name
ie: Nómine

en: Display size
ie: Monstrar li grandore

en: Display meter
ie: Monstra li barra

en: Display button
ie: Monstrar li buton

en: Monitor free disk space
ie: Controlar spacie líber de discos
