Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
lt: Nepavyko rasti tinkamos programos prijungimo taško atvėrimui

en: %s/%s space left on %s (%s)
lt: %s/%s laisvos vietos yra likę skaidinyje·%s·(%s)

en: %s/%s space left on %s
lt: %s/%s laisvos vietos yra likę skaidinyje·%s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
lt: Nepavyko patikrinti prijungimo taško %s, pasitikrinkite konfigūraciją

en: Only %s space left on %s (%s)!
lt: Tik %s laisvos vietos liko skaidinyje·%s·(%s)!

en: Only %s space left on %s!
lt: Tik %s laisvos vietos liko skaidinyje·%s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
lt: Laisvos vietos tikrinimas

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Mount point
lt: Prijungimo taškas

en: Warning limit (%)
lt: Įspėti ties (%)

en: Urgent limit (%)
lt: Signalizuoti ties (%)

en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display size
lt: Rodyti dydį

en: Display meter
lt: Rodyti skaitiklį

en: Display button
lt: Rodyti mygtuką

en: Monitor free disk space
lt: Stebėti laisvą disko vietą
