Xfce Panel Plugins - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
ms: Tidak dapat cari aplikasi yang sesuai untuk buka titik lekap

en: %s/%s space left on %s (%s)
ms: %s/%s ruang berbaki pada %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
ms: %s/%s ruang berbaki pada %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ms: tidak dapat semak titik lekap %s, sila semak konfig anda

en: Only %s space left on %s (%s)!
ms: Hanya %s ruang berbaki pada %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
ms: Hanya %s ruang berbaki pada %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ms: Pemeriksa Ruang Bebas

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Mount point
ms: Titik lekap

en: Warning limit (%)
ms: Had amaran (%)

en: Urgent limit (%)
ms: Had penting (%)

en: User Interface
ms: Antaramuka Pengguna

en: Name
ms: Nama

en: Display size
ms: Papar saiz

en: Display meter
ms: Papar meter

en: Display button
ms: Papar butang

en: Monitor free disk space
ms: Pantau ruang cakera bebas
