Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
nb: Klarte ikke finne et passende program til å åpne monteringspunkt

en: %s/%s space left on %s (%s)
nb: %s/%s plass ledig på %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
nb: %s/%s plass ledig på %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
nb: Klarte ikke sjekke punkt %s, kontroller oppsettet

en: Only %s space left on %s (%s)!
nb: Kun %s plass ledig på %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
nb: Kun %s plass ledig på %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
nb: Ledig diskplass-verktøy

en: Configuration
nb: Konfigurasjon

en: Mount point
nb: Monteringspunkt

en: Warning limit (%)
nb: Advarselgrense (%)

en: Urgent limit (%)
nb: Alarmgrense (%)

en: User Interface
nb: Brukergrensesnitt

en: Name
nb: Navn

en: Display size
nb: Skjermstørrelse

en: Display meter
nb: Skjermmåler

en: Display button
nb: Vis knapp

en: Monitor free disk space
nb: Overvåker ledig diskplass
