Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
nl: Kon geen geschikte toepassing vinden om het koppelpunt te openen

en: %s/%s space left on %s (%s)
nl: %s/%s ruimte over op %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
nl: %s/%s ruimte over op %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
nl: kon koppelpunt %s niet controleren, kijk a.u.b. uw instellingen na

en: Only %s space left on %s (%s)!
nl: Slechts %s ruimte over op %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
nl: Slechts %s ruimte over op %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
nl: Bewaker van vrije schijfruimte

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Mount point
nl: Koppelpunt

en: Warning limit (%)
nl: Waarschuwingsgrens (%)

en: Urgent limit (%)
nl: Dringend-grens (%)

en: User Interface
nl: Gebruikersomgeving

en: Name
nl: Naam

en: Display size
nl: Toon grootte

en: Display meter
nl: Toon meter

en: Display button
nl: Toon knop

en: Monitor free disk space
nl: Bewaak vrije schijfruimte
