Xfce Panel Plugins - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
nn: Klarte ikkje finna eit passande program til å opna mappa til disken

en: %s/%s space left on %s (%s)
nn: %s/%s ledig på %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
nn: %s/%s ledig på %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
nn: klarte ikkje sjekka monteringsstien %s, ver venleg og kontroller oppsettet

en: Only %s space left on %s (%s)!
nn: Berre %s ledig på %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
nn: Berre %s ledig på %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
nn: Sjekk ledig diskplass

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Mount point
nn: Sti til disk

en: Warning limit (%)
nn: Varselgrense (%s)

en: Urgent limit (%)
nn: Faregrense (%s)

en: User Interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Name
nn: Namn

en: Display size
nn: Vis storleik

en: Display meter
nn: Vis målar

en: Display button
nn: Vis knapp

en: Monitor free disk space
nn: Sjekk ledig diskplass
