Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
oc: Impossible de trobar un aplicacion apropriada per dobrir lo punt de montatge

en: %.2f GB
oc: %.2f Gio

en: %s/%s space left on %s (%s)
oc: %s/%s d'espaci de disc liure sus %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
oc: %s/%s d'espaci de disc liure sus %s

en: %.0f MB
oc: %.0f Mio

en: could not check mountpoint %s, please check your config
oc: Fracàs del contraròtle del punt de montatge %s, verificatz vòstra configuracion

en: Only %s space left on %s (%s)!
oc: Solament %s d'espaci de disc liure sus %s (%s) !

en: Only %s space left on %s!
oc: Solament %s d'espaci de disc liure sus %s !

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
oc: Contraròtla l'espaci de disc liure

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Mount point
oc: Punt de montatge

en: Warning limit (%)
oc: Sulhet d'alèrta (%)

en: Urgent limit (%)
oc: Sulhet d'urgéncia (%)

en: User Interface
oc: Interfàcia d'Utilizaire

en: Name
oc: Nom

en: Display size
oc: Afichar la talha

en: Display meter
oc: Afichar lo mètre

en: Display button
oc: Afichar lo boton

en: Monitor free disk space
oc: Contrarotlar l'espaci de disc liure
