Xfce Panel Plugins - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
pa: ਮਾਊਂਟ ਪੁਆਇੰਟ ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਢੁੱਕਵੀਂ ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਲੱਭਣ ਲਈ ਅਸਮਰੱਥ

en: %s/%s space left on %s (%s)
pa: %3$s (%4$s) ਉੱਤੇ ਬਾਕੀ ਬਚੀ ਥਾਂ %1$s/%2$s

en: %s/%s space left on %s
pa: %3$s ਉੱਤੇ ਬਾਕੀ ਬਚੀ ਥਾਂ %1$s/%2$s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
pa: ਮਾਊਂਟ-ਪੁਆਇੰਟ %s ਚੈੱਕ ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ, ਆਪਣੀ ਸੰਰਚਨਾ ਵੇਖੋ

en: Only %s space left on %s (%s)!
pa: %2$s (%3$s) ਉੱਤੇ ਕੇਵਲ %1$s ਥਾਂ ਬਚੀ ਹੈ

en: Only %s space left on %s!
pa: %2$s ਉੱਤੇ ਕੇਵਲ %1$s ਥਾਂ ਬਚੀ ਹੈ!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
pa: ਖਾਲੀ ਥਾਂ ਚੈੱਕਰ

en: Configuration
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Mount point
pa: ਮਾਊਂਟ ਪੁਆਇੰਟ

en: Warning limit (%)
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ ਲਿਮਟ (%)

en: Urgent limit (%)
pa: ਲਾਜ਼ਮੀ ਲਿਮਟ (%)

en: User Interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Display size
pa: ਸਾਈਜ਼ ਵੇਖੋ

en: Display meter
pa: ਮੀਟਰ ਵੇਖੋ

en: Display button
pa: ਬਟਨ ਵੇਖੋ

en: Monitor free disk space
pa: ਖਾਲੀ ਡਿਸਕ ਥਾਂ ਮਾਨੀਟਰ ਕਰੋ
