Xfce Panel Plugins - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
pl: Nie udało się odnaleźć odpowiedniego programu do otwarcia punktu montowania

en: %s/%s space left on %s (%s)
pl: Na wolumenie „%3$s” (%4$s) pozostało %1$s z %2$s wolnej przestrzeni

en: %s/%s space left on %s
pl: Na wolumenie „%3$s” pozostało %1$s z %2$s wolnej przestrzeni

en: could not check mountpoint %s, please check your config
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania „%s”. Proszę sprawdzić ustawienia.

en: Only %s space left on %s (%s)!
pl: Na wolumenie „%2$s” (%3$s) pozostał tylko %1$s wolnej przestrzeni!

en: Only %s space left on %s!
pl: Na wolumenie „%2$s” pozostało tylko %1$s wolnej przestrzeni!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
pl: Monitor przestrzeni dyskowej

en: Configuration
pl: Ogólne

en: Mount point
pl: Punkt montowania:

en: Warning limit (%)
pl: Próg ostrzeżenia (%)

en: Urgent limit (%)
pl: Próg alarmu (%)

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Name
pl: Nazwa:

en: Display size
pl: Rozmiar

en: Display meter
pl: Wskaźnik

en: Display button
pl: Przycisk

en: Monitor free disk space
pl: Dostarcza informacje na temat wolnej przestrzeni wolumenów
