Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
sk: Nie je možné nájsť príslušnú aplikáciu pre otvorenie bodu pripojenia

en: %s/%s space left on %s (%s)
sk: Na disku %3$s (%4$s) ostáva %1$s z %2$s

en: %s/%s space left on %s
sk: Na disku %3$s ostáva %1$s z %2$s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
sk: nie je možné overiť bod pripojenia %s, prosím skontrolujte nastavenia

en: Only %s space left on %s (%s)!
sk: Na disku %2$s (%3$s) ostáva len %1$s miesta!

en: Only %s space left on %s!
sk: Na disku %2$s ostáva len %1$s miesta!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
sk: Kontrola voľného miesta

en: Configuration
sk: Nastavenie

en: Mount point
sk: Bod pripojenia

en: Warning limit (%)
sk: Limit pre varovanie (%)

en: Urgent limit (%)
sk: Limit pre výstrahu (%)

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Name
sk: Názov

en: Display size
sk: Zobraziť veľkosť

en: Display meter
sk: Zobraziť merač

en: Display button
sk: Zobraziť tlačidlo

en: Monitor free disk space
sk: Sleduje voľný priestor na disku
