Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
sl: Primernega programa za odpiranje priklopne točke ni mogoče najti

en: %s/%s space left on %s (%s)
sl: %s/%s preostalega prostora na %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
sl: %s/%s preostalega prostora na %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
sl: Priklopne točke %s ni bilo mogoče preveriti, preverite svoje nastavitve

en: Only %s space left on %s (%s)!
sl: Samo %s preostalega prostora na %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
sl: Samo %s preostalega prostora na %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
sl: Preverjevalnik prostega prostora

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Mount point
sl: Priklopna točka

en: Warning limit (%)
sl: Meja za opozorilo (%)

en: Urgent limit (%)
sl: Meja za nujno posredovanje (%)

en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Name
sl: Ime

en: Display size
sl: Prikaži velikost

en: Display meter
sl: Prikaži merilnik

en: Display button
sl: Prikaži gumb

en: Monitor free disk space
sl: Prikaži prostor na disku
