Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
sq: S’arrihet të gjendet një aplikacion i përshtatshëm për hapjen e pikës së montimit

en: %s/%s space left on %s (%s)
sq: %s/%s hapësirë e mbetur në %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
sq: %s/%s hapësirë e mbetur në %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
sq: s’u montua dot pika e montimit %s, ju lutemi, kontrolloni formësimin tuaj

en: Only %s space left on %s (%s)!
sq: Vetëm %s hapësirë e mbetur në %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
sq: Vetëm %s hapësirë e mbetur në %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
sq: Kontrollues Hapësire të Lirë

en: Configuration
sq: Formësim

en: Mount point
sq: Pikë montimi

en: Warning limit (%)
sq: Kufi sinjalizimi (%s)

en: Urgent limit (%)
sq: Kufi urgjence (%s)

en: User Interface
sq: Ndërfaqe Përdoruesi

en: Name
sq: Emër

en: Display size
sq: Shfaq madhësi

en: Display meter
sq: Shfaq matës

en: Display button
sq: Shfaq buton

en: Monitor free disk space
sq: Mbikëqyrni hapësirë disku të lirë
