Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
sr: Нисам могао пронаћи одговарајући програм за отварање тачке качења

en: %.2f GB
sr: %.2f ГБ

en: %s/%s space left on %s (%s)
sr: %s/%s слободног простора на %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
sr: %s/%s слободног простора на %s

en: %.0f MB
sr: %.0f МБ

en: could not check mountpoint %s, please check your config
sr: нисам могао проверити тачку качења %s, молим, проверите ваше поставке

en: Only %s space left on %s (%s)!
sr: Само %s слободног простора на %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
sr: Само %s слободног простора на %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
sr: Провера слободног простора

en: Configuration
sr: Поставке

en: Mount point
sr: Тачка качења

en: Warning limit (%)
sr: Ниво опомене (%)

en: Urgent limit (%)
sr: Ниво хитности (%)

en: User Interface
sr: Корисничко сучеље

en: Name
sr: Име

en: Display size
sr: Приказ величине

en: Display meter
sr: Приказ мерача

en: Display button
sr: Приказ дугмета

en: Monitor free disk space
sr: Праћење слободног простора дискова
