Xfce Panel Plugins - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
sv: Det gick inte att hitta ett lämpligt program för att öppna monteringspunkten

en: %s/%s space left on %s (%s)
sv: %s/%s utrymme kvar på %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
sv: %s/%s utrymme kvar på %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
sv: det gick inte att kontrollera monteringspunkt %s, kontrollera din konfiguration

en: Only %s space left on %s (%s)!
sv: Endast %s utrymme kvar på %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
sv: Endast %s utrymme kvar på %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
sv: Kontrollera ledigt utrymme

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Mount point
sv: Monteringspunkt

en: Warning limit (%)
sv: Varningsgräns (%)

en: Urgent limit (%)
sv: Alarmgräns (%)

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Name
sv: Namn

en: Display size
sv: Visa storlek

en: Display meter
sv: Visa mätare

en: Display button
sv: Visa knapp

en: Monitor free disk space
sv: Övervaka ledigt diskutrymme
