Xfce Panel Plugins - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
th: ไม่สามารถหาโปรแกรมที่เหมาะสมสำหรับเปิดจุดเมานท์นี้

en: %s/%s space left on %s (%s)
th: เหลือเนื้อที่ %s/%s ใน %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
th: เหลือเนื้อที่ %s/%s ใน %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
th: ไม่สามารถตรวจสอบจุดเมานท์ %s ได้ กรุณาตรวจสอบค่าตั้งของคุณ

en: Only %s space left on %s (%s)!
th: เหลือเนื้อที่เพียง %s ใน %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
th: เหลือเนื้อที่เพียง %s ใน %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
th: มาตรวัดเนื้อที่ว่าง

en: Configuration
th: ตั้งค่า

en: Mount point
th: จุดเมานท์

en: Warning limit (%)
th: ขีดเริ่มเตือน (%)

en: Urgent limit (%)
th: ขีดเร่งด่วน (%)

en: User Interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Name
th: ชื่อ

en: Display size
th: แสดงขนาด

en: Display meter
th: แสดงมาตร

en: Display button
th: แสดงปุ่ม

en: Monitor free disk space
th: เฝ้าสังเกตเนื้อที่ว่างในดิสก์
