Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
ug: ئېگەرلەش نۇقتىسىنى ئاچىدىغان مۇۋاپىق پروگرامما تېپىلمىدى

en: %.2f GB
ug: %.2f گ ب

en: %s/%s space left on %s (%s)
ug: %3$s (%4$s) نىڭدا %1$s/%2$s  بوشلۇق قالدى

en: %s/%s space left on %s
ug: %3$s نىڭدا %1$s/%2$s  بوشلۇق قالدى

en: %.0f MB
ug: %.0f م ب

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ug: ئېگەرلەش نۇقتىسىنى (%s) جەزملىيەلمىدى. تەڭشەككە قاراپ بېقىڭ.

en: Only %s space left on %s (%s)!
ug: %2$s (%3$s) نىڭدا %1$s بوشلۇق قالدى.

en: Only %s space left on %s!
ug: %2$s نىڭدا %1$s بوشلۇق قالدى.

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ug: بوشلۇق تەكشۈرگۈ

en: Configuration
ug: سەپلىمە

en: Mount point
ug: ئېگەرلەش نۇقتىسى

en: Warning limit (%)
ug: ئاگاھلاندۇرۇش چېكى (%)

en: Urgent limit (%)
ug: جىددىي ھالەت چېكى (%)

en: User Interface
ug: ئىشلەتكۈچى ئارايۈزى

en: Name
ug: ئاتى

en: Display size
ug: چوڭلۇقىنى كۆرسىتىدۇ

en: Display meter
ug: مېتىرنى كۆرسىتىدۇ

en: Display button
ug: توپچىنى كۆرسىتىدۇ

en: Monitor free disk space
ug: دىسكىدىكى قالغان بوشلۇقنى كۆزىتىدۇ
