Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
uk: Не вдається знайти відповідну програму для відкриття точки монтування

en: %.2f GB
uk: %.2f ГБ

en: %s/%s space left on %s (%s)
uk: %s/%s вільного простору залишилося на %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
uk: %s/%s вільного простору залишилося на %s

en: %.0f MB
uk: %.0f МБ

en: could not check mountpoint %s, please check your config
uk: Неможливо перевірити точку монтування %s, будь ласка перевірте Ваш config

en: Only %s space left on %s (%s)!
uk: Тільки %s вільного простору залишилось на %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
uk: Тільки %s вільного простору залишилось на %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
uk: Контролер вільного місця

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Mount point
uk: Точка монтування

en: Warning limit (%)
uk: Ліміт для попередження (%)

en: Urgent limit (%)
uk: Терміновий ліміт (%)

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Name
uk: Назва

en: Display size
uk: Відображати розмір

en: Display meter
uk: Відображати мірку

en: Display button
uk: Відображати кнопку

en: Monitor free disk space
uk: Контроль вільного простору на диску
