Xfce Panel Plugins - en to ur_PK translation catalogue (16 entries)

en: %.2f GB
ur_PK: %.2f گ.ب

en: %s/%s space left on %s (%s)
ur_PK: %s/%s جگہ باقی ہے %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
ur_PK: %s/%s جگہ باقی ہے %s

en: %.0f MB
ur_PK: %.0f م.ب

en: could not check mountpoint %s, please check your config
ur_PK: ماؤنٹ پوائنٹ %s چیک نہیں کیا جاسکتا، اپنی config چیک کریں

en: Only %s space left on %s (%s)!
ur_PK: صرف %s جگہ %s (%s) پر باقی ہے!

en: Only %s space left on %s!
ur_PK: صرف %s جگہ %s پر باقی ہے!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
ur_PK: خالی جگہ چیکر

en: Configuration
ur_PK: تشکیل

en: Mount point
ur_PK: ماؤنٹ پوائنٹ

en: User Interface
ur_PK: صارف مواجہ

en: Name
ur_PK: نام

en: Display size
ur_PK: ڈسپلے حجم

en: Display meter
ur_PK: ڈسپلے میٹر

en: Display button
ur_PK: ڈسپلے بٹن

en: Monitor free disk space
ur_PK: خالی ڈسک جگہ کا معائنہ کریں
