Xfce Panel Plugins - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: %s/%s space left on %s (%s)
vi: %s/%s trống trên %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
vi: %s/%s trống trên %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
vi: không kiểm tra được điểm gắn %s, xin hãy xem lại cấu hình

en: Only %s space left on %s (%s)!
vi: Chỉ còn %s trống trên %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
vi: Chỉ còn %s trống trên %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
vi: Trình kiểm tra không gian trống

en: Mount point
vi: Điểm gắn

en: Name
vi: Tên
