Xfce Panel Plugins - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Error in command "%s"
am: ስህተት በ ትእዛዝ ውስጥ "%s"

en: Xfce Panel
am: የ Xfce ክፍል

en: Command
am: ትእዛዝ

en: Label
am: ምልክት

en: Select the display font...
am: የ ማሳአያ ፊደል ይምረጡ...

en: Could not run "%s"
am: ማስኬድ አልተቻለም "%s"

en: Font Selection
am: የ ፊደል ምርጫ

en: Generic Monitor
am: መቆጣጠሪያ

en: Configuration
am: ማሰናጃ

en: Show output of a command.
am: የ ትእዛዝ ውጤት ማሳያ
