Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Error in command "%s"
ar: خطأ في الأمر "%s"

en: Xfce Panel
ar: شريط إكسفس

en: Command
ar: الأمر

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
ar: إدخال امر شيل للتوليد, تم ضغط على <Enter>

en: Label
ar: وسم

en: Tick to display label
ar: ضع علامة لعرض التسمية

en: Input the plugin label, then press <Enter>
ar: أدخل ملحق التسمية, تم إضغط <Enter>

en: Interval between 2 consecutive spawns
ar: الفاصل الزمني بين 2 يولد على التوالي

en: Could not run "%s"
ar: تعذر تشغيل "%s"

en: Font Selection
ar: إختيار الخط

en: Unable to open the following url: %s
ar: غير قادر على فتح الرابط التالي: %s

en: Generic Monitor
ar: مراقب عام

en: Configuration
ar: إعدادات

en: Show output of a command.
ar: عرض مخارج أمر.
