Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Error in command "%s"
ast: Erru nel comandu "%s"

en: Xfce Panel
ast: Panel Xfce

en: Command
ast: Comandu

en: Period (s)
ast: Periodu (os)

en: Label
ast: Etiqueta

en: Could not run "%s"
ast: Nun pudo executase "%s"

en: Font Selection
ast: Escoyeta de fonte

en: Configuration
ast: Configuración

en: Generic Monitor
ast: Monitor xenéricu

en: Show output of a command.
ast: Amosar salida d'un comandu.
