Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Error in command "%s"
be: Памылка ў загадзе "%s"

en: Xfce Panel
be: Панэль Xfce

en: Command
be: Загад

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
be: Увядзіце загад абалонкі, пасля націсніце <Enter>

en: Press to select file...
be: Націсніце, каб абраць файл...

en: Label
be: Адмеціна

en: Tick to display label
be: Націсніце, каб праглядзець адмеціну

en: Input the plugin label, then press <Enter>
be: Увядзіце адмеціну ўбудовы і націсніце <Enter>

en: (genmon)
be: (манітор)

en: Period (s)
be: Перыяд (сек)

en: Interval between 2 consecutive spawns
be: Інтэрвал паміж двума паслядоўнымі выклікамі

en: Select the display font...
be: Абраць шрыфт адлюстравання...

en: Press to change font...
be: Націсніце, каб змяніць шрыфт...

en: Could not run "%s"
be: Не атрымалася запусціць "%s"

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
be: Цыклічна выконвае праграму/скрыпт, захоплівае вывад і адлюстроўвае выніковы радок на панэлі

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
be: Copyright © 2004 Роджар Сегін
    Copyright © 2006 Жульен Дэвэмі
    Copyright © 2016 Тоні Паўлік

en: Font Selection
be: Абраць шрыфт

en: File Selection
be: Выбар файла

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Open
be: _Адкрыць

en: Unable to open the following url: %s
be: Не атрымалася адкрыць наступны адрас: %s

en: Generic Monitor
be: Агульны манітор

en: _Help
be: _Даведка

en: Save
be: Захаваць

en: Configuration
be: Канфігурацыя

en: Show output of a command.
be: Адлюстроўвае вывад загаду.
