Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Error in command "%s"
ca: Error a l'ordre «%s»

en: Xfce Panel
ca: Tauler de Xfce

en: Command
ca: Ordre

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
ca: Introduïu l'ordre de l'intèrpret a executar, després premeu «enter»

en: Press to select file...
ca: Prémer per seleccionar el fitxer...

en: Label
ca: Etiqueta

en: Tick to display label
ca: Comentari a mostrar a l'etiqueta

en: Input the plugin label, then press <Enter>
ca: Introduïu l'etiqueta del connector, després premeu «retorn»

en: Period (s)
ca: Període (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
ca: Interval entre dues generacions consecutives

en: Select the display font...
ca: Seleccioneu la lletra de la pantalla...

en: Press to change font...
ca: Prémer per canviar la lletra...

en: Could not run "%s"
ca: No s'ha pogut executar «%s»

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
ca: Genera cíclicament un script/programa, captura la seva sortida i mostra la cadena resultant al tauler

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
ca: Drets d'autor © 2004 Roger Seguin
    Drets d'autor © 2006 Julien Devemy
    Drets d'autor © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
ca: Selecció de la lletra

en: File Selection
ca: Selecció de fitxers

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Open
ca: _Obre

en: Unable to open the following url: %s
ca: No es pot obrir l'url següent: %s

en: Generic Monitor
ca: Monitor genèric

en: _Help
ca: _Ajuda

en: Save
ca: Desa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Show output of a command.
ca: Mostra la sortida d'una ordre.
