Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Error in command "%s"
cs: Chyba v příkazu %s

en: Xfce Panel
cs: Panel Xfce

en: Command
cs: Příkaz

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
cs: Zadejte příkaz pro vygenerování a stiskněte <Enter>

en: Press to select file...
cs: Stiskněte pro zobrazení souboru...

en: Label
cs: Popisek

en: Tick to display label
cs: Klikněte pro zobrazení popisku

en: Input the plugin label, then press <Enter>
cs: Zadejte popisek zásuvného modulu a stiskněte <Enter>

en: (genmon)
cs: (obecné_sledování)

en: Period (s)
cs: Opakovat po (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
cs: Interval mezi dvěma voláními

en: Select the display font...
cs: Vybrat písmo pro zobrazení...

en: Press to change font...
cs: Stiskněte pro změnu písma...

en: Could not run "%s"
cs: Nelze spustit %s

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
cs: Opakovaně spouští skript nebo program, zachytává jeho výstup a zobrazuje výsledný výstup na panelu

en: Font Selection
cs: Výběr písma

en: File Selection
cs: Výběr souboru

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Unable to open the following url: %s
cs: Nelze otevřít následující umístění URL: %s

en: Generic Monitor
cs: Obecné sledování

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Show output of a command.
cs: Zobrazit výstup příkazu.
