Xfce Panel Plugins - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Error in command "%s"
eu: Errorea  "%s" komandoan

en: Xfce Panel
eu: Xfce panela

en: Command
eu: Komandoa

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
eu: Abiarazteko shell komandoa idatzi eta <Enter> sakatu

en: Press to select file...
eu: Sakatu fitxategia hautatzeko...

en: Label
eu: Etiketa

en: Tick to display label
eu: Bistarazteko etiketa kontrola

en: Input the plugin label, then press <Enter>
eu: Plugin etiketa idatzi eta <Enter> sakatu

en: Period (s)
eu: Tartea (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
eu: Jarraian 2 abiarazte arteko tartea

en: Select the display font...
eu: Letra-tipoa hautatu...

en: Press to change font...
eu: Sakatu letra-tipoa aldatzeko...

en: Could not run "%s"
eu: Ezin da "%s" exekutatu

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
eu: Script/programa bat ziklikoki exekutatzen du, bere irteera hartzen du eta emaitza panelean erakusten du

en: Font Selection
eu: Letra-tipo hautapena

en: File Selection
eu: Fitxategi hautapena

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Open
eu: Ireki

en: Unable to open the following url: %s
eu: Ezin da hurrengo urla ireki: %s

en: Generic Monitor
eu: Monitore arrunta

en: _Help
eu: _Laguntza

en: Save
eu: Gorde

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Show output of a command.
eu: Ikusi komando baten irteera.
