Xfce Panel Plugins - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Error in command "%s"
fi: Virhe komennossa "%s"

en: Xfce Panel
fi: Xfce-paneeli

en: Command
fi: Komento

en: Label
fi: Nimike:

en: Select the display font...
fi: Valitse fontti...

en: Press to change font...
fi: Paina vaihtaaksesi fonttia...

en: Could not run "%s"
fi: Komentoa "%s" ei voi suorittaa

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
fi: Tekijänoikeus © 2004 Roger Seguin
    Tekijänoikeus © 2006 Julien Devemy
    Tekijänoikeus © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
fi: Fonttivalinta

en: Unable to open the following url: %s
fi: URL: %s ei avattavissa

en: _Help
fi: _Ohje

en: Save
fi: Tallenna

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Show output of a command.
fi: Näytä komennon tuloste.
