Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Error in command "%s"
gl: Erro na orde «%s»

en: Xfce Panel
gl: Panel de Xfce

en: Command
gl: Orde

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
gl: Introduza a orde de shell a iniciar, despois prema <Intro>

en: Press to select file...
gl: Premer para seleccionar o ficheiro...

en: Label
gl: Etiqueta

en: Tick to display label
gl: Marque para amosar a etiqueta

en: Input the plugin label, then press <Enter>
gl: Introduza a etiqueta do engadido, e despois prema <Intro>

en: Period (s)
gl: Período(s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
gl: Intervalo entre 2 inicios consecutivos

en: Select the display font...
gl: Seleccionar o tipo de letra da pantalla...

en: Press to change font...
gl: Prema para cambiar o tipo de letra...

en: Could not run "%s"
gl: Non se puido executar «%s»

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
gl: Inicia ciclicamente un script/programa, captura a súa saída e amosa a cadea resultante no panel

en: Font Selection
gl: Selección de tipo de letra

en: File Selection
gl: Selección de ficheiro

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Open
gl: _Abrir

en: Unable to open the following url: %s
gl: Non se puido abrir o seguinte url: %s

en: Generic Monitor
gl: Monitor xenérico

en: _Help
gl: _Axuda

en: Save
gl: Gardar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Show output of a command.
gl: Amosar a saída dunha orde.
