Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Error in command "%s"
he: שגיאה בפקודה "%s"

en: Xfce Panel
he: לוח Xfce

en: Command
he: פקודה

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
he: הכנס את פקודת השלד להבאה, ולאחר מכן לחץ <Enter>

en: Press to select file...
he: לחץ לבחירת קובץ...

en: Label
he: תווית

en: Tick to display label
he: סמן להצגת תווית

en: Input the plugin label, then press <Enter>
he: הכנס את תווית התוסף, לאחר מכן לחץ <Enter>

en: Period (s)
he: פרק זמן (שניות)

en: Interval between 2 consecutive spawns
he: פסק הזמן בין 2 הבאות עוקבות

en: Select the display font...
he: בחר את גופן התצוגה...

en: Press to change font...
he: לחץ כדי לשנות גופן...

en: Could not run "%s"
he: לא יכול להריץ "%s"

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
he: מביא מחזורית תסריט/תוכנית, לוכד את הפלט ומציג את המחרוזת שהתקבלה בלוח

en: Font Selection
he: בחירת גופן

en: File Selection
he: בחירת קובץ

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Open
he: _פתח

en: Unable to open the following url: %s
he: לא יכול לפתוח את הכתובת הבאה: %s

en: Generic Monitor
he: מסך גנרי

en: _Help
he: _עזרה

en: Save
he: שמור

en: Configuration
he: הגדרה

en: Show output of a command.
he: הצג פלט של פקודה.
