Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Error in command "%s"
hr: Greška u naredbi "%s"

en: Xfce Panel
hr: Xfce ploča

en: Command
hr: Naredba

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
hr: Unesite naredbu za pokretanje, zatim pritisnite <Enter>

en: Label
hr: Natpis

en: Tick to display label
hr: Označi za prikaz natpisa

en: Input the plugin label, then press <Enter>
hr: Unesite natpis priključka, zatim pritisnite <Enter>

en: Period (s)
hr: Period (i)

en: Interval between 2 consecutive spawns
hr: Interval između 2 uzastopna pokretanja

en: Select the display font...
hr: Odaberi font prikaza...

en: Press to change font...
hr: Pritisni za promjenu fonta

en: Could not run "%s"
hr: Ne mogu pokrenuti "%s"

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
hr: Ciklički pokreće skriptu/program, hvata njihov izlaz te prikazuje rezultirajuće podatke na ploči

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
hr: Autorska prava © 2004 Roger Seguin
    Autorska prava © 2006 Julien Devemy
    Autorska prava © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
hr: Odabir fonta

en: Unable to open the following url: %s
hr: Nije moguće otvoriti slijedeći url: %s

en: Generic Monitor
hr: Generički monitor

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Show output of a command.
hr: Prikaži spis naredbe.
