Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Error in command "%s"
hu: Hiba a(z) „%s” parancsban

en: Command
hu: Parancs

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
hu: Írja be az elindítandó parancsot és nyomja meg az Enter billentyűt

en: Label
hu: Címke

en: Tick to display label
hu: Címke megjelenítése

en: Input the plugin label, then press <Enter>
hu: Adja meg a bővítmény címkéjét és nyomja meg az Enter billentyűt

en: Period (s)
hu: Időköz (mp)

en: Interval between 2 consecutive spawns
hu: Egymást követő indítások közti időköz

en: Select the display font...
hu: Megjelenítendő betűkészlet kiválasztása…

en: Press to change font...
hu: Betűtípus módosítása...

en: Could not run "%s"
hu: A(z) „%s” nem futtatható

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
hu: Rendszeres időközönként elindít egy parancsfájlt/programot, lementi az eredményét és megjeleníti a kapott karakterláncot a panelen

en: Font Selection
hu: Betűkészlet-választó

en: Unable to open the following url: %s
hu: A következő URL megnyitása meghiúsult: %s

en: Generic Monitor
hu: Általános figyelő

en: _Help
hu: _Súgó

en: Save
hu: Mentés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Show output of a command.
hu: Parancs kimenetének megjelenítése.
