Xfce Panel Plugins - en to ie translation catalogue (19 entries)

en: Error in command "%s"
ie: Errore in li comande «%s»

en: Xfce Panel
ie: Panel Xfce

en: Command
ie: Comande

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
ie: Provide li comande de shell a lansar e tippa <Enter>

en: Label
ie: Etiquette

en: Tick to display label
ie: Monstrar li etiquette

en: Input the plugin label, then press <Enter>
ie: Provide li etiquette por li plugin e tippa <Enter>

en: Period (s)
ie: Periode (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
ie: Intervalle inter consecutiv lansas

en: Select the display font...
ie: Selecter un fonde...

en: Press to change font...
ie: Modificar li fonde...

en: Could not run "%s"
ie: Ne successat lansar «%s»

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
ie: Lansa un programma o un scripte iterativmen, e monstra su production in li panel

en: Font Selection
ie: Selection del fonde

en: Unable to open the following url: %s
ie: Ne successat aperter li sequent URL: %s

en: Generic Monitor
ie: Monitor generic

en: _Help
ie: Au_xilie

en: Save
ie: Gardar

en: Show output of a command.
ie: Monstrar li production de un comande.
