Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Error in command "%s"
kk: "%s" командасында қате

en: Xfce Panel
kk: Xfce панелі

en: Command
kk: Команда

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
kk: Бақылау үшін қоршам командасын енгізіңіз, одан кейін <Enter> басыңыз

en: Label
kk: Белгі

en: Tick to display label
kk: Белгіні көрсету үшін шертіңіз

en: Input the plugin label, then press <Enter>
kk: Плагин белгісін көрсетіңіз, одан кейін <Enter> басыңыз

en: Interval between 2 consecutive spawns
kk: 2 қатар тексеру арасындағы мерзімі

en: Could not run "%s"
kk: "%s" жөнелту мүмкін емес

en: Font Selection
kk: Қаріпті таңдау

en: Unable to open the following url: %s
kk: Келесі url-ды ашу мүмкін емес: %s

en: Generic Monitor
kk: Жалпы бақылаушы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: Configuration
kk: Баптаулары

en: Show output of a command.
kk: Команда шығысын көрсету.
