Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Error in command "%s"
lt: Klaida komandoje „%s“

en: Xfce Panel
lt: Xfce skydelis

en: Command
lt: Komanda

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
lt: Įveskite apvalkalo komandą, o tuomet spauskite <Enter>

en: Press to select file...
lt: Paspauskite norėdami pasirinkti failą...

en: Label
lt: Etiketė

en: Tick to display label
lt: Pažymėkite norėdami, kad būtų rodoma etiketė

en: Input the plugin label, then press <Enter>
lt: Įveskite įskiepio etiketę ir spauskite <Enter>

en: (genmon)
lt: (bendmon)

en: Period (s)
lt: Laikotarpis (sek.)

en: Interval between 2 consecutive spawns
lt: Intervalas tarp 2 nuosekliųjų užklausų

en: Select the display font...
lt: Pasirinkti rodomą šriftą...

en: Press to change font...
lt: Paspauskite, norėdami keisti šriftą...

en: Could not run "%s"
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
lt: Cikliškai vykdo scenarijų/programą, paima jos išvestį ir skydelyje rodo galutinę eilutę

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
lt: Autorių Teisės © 2004 Roger Seguin
    Autorių Teisės © 2006 Julien Devemy
    Autorių Teisės © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
lt: Šrifto pasirinkimas

en: File Selection
lt: Failo pasirinkimas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: _Atverti

en: Unable to open the following url: %s
lt: Nepavyko atverti sekančio url: %s

en: Generic Monitor
lt: Bendrinė prižiūryklė

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: Save
lt: Įrašyti

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Show output of a command.
lt: Rodyti komandos išvestį.
