Xfce Panel Plugins - en to nb translation catalogue (25 entries)

en: Error in command "%s"
nb: Feil i kommando «%s»

en: Xfce Panel
nb: Xfce-panelet

en: Command
nb: Kommando

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
nb: Mat inn skallkommando som skal yngle, trykk så <Enter>

en: Press to select file...
nb: Trykk for å velge fil …

en: Label
nb: Etikett

en: Tick to display label
nb: Huk av for å vise etikett

en: Input the plugin label, then press <Enter>
nb: Mat inn tilleggs-etikett, trykk så <Enter>

en: Period (s)
nb: Periode (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
nb: Intervall mellom 2 påfølgende ynglinger

en: Select the display font...
nb: Velg visningsskrift …

en: Press to change font...
nb: Trykk for å endre skrift …

en: Could not run "%s"
nb: Klarte ikke å kjøre «%s»

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
nb: Syklisk oppstart av skript/program, sparer utdata og viser resulterende streng i panelet

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
nb: Kopirett © 2004 Roger Seguin
    Kopirett © 2006 Julien Devemy
    Kopirett © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
nb: Skriftvalg

en: File Selection
nb: Velg fil

en: _Cancel
nb: _Avbryt

en: _Open
nb: _Åpne

en: Unable to open the following url: %s
nb: Klarte ikke å åpne følgende URL: %s

en: Generic Monitor
nb: Generisk oversiktsprogram

en: _Help
nb: _Hjelp

en: Save
nb: Lagre

en: Configuration
nb: Konfigurasjon

en: Show output of a command.
nb: Vis utdata fra en kommando
