Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Error in command "%s"
nl: Fout in opdracht '%s'

en: Xfce Panel
nl: Xfce-werkbalk

en: Command
nl: Opdracht

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
nl: Voer de uit te zaaien opdracht in, en druk dan op <Enter>

en: Press to select file...
nl: Druk in om bestand te kiezen...

en: Label
nl: Etiket

en: Tick to display label
nl: Vink aan om etiket weer te geven

en: Input the plugin label, then press <Enter>
nl: Voer het invoegsel-etiket in, en druk dan op <Enter>

en: Period (s)
nl: Periode(n)

en: Interval between 2 consecutive spawns
nl: Tussenpoze tussen 2 achtereenvolgende uitzaaiingen

en: Select the display font...
nl: Kies het weergavelettertype...

en: Press to change font...
nl: Druk erop om lettertype te veranderen...

en: Could not run "%s"
nl: Kon '%s' niet draaien

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
nl: Voert periodiek een script of programma uit, pikt de uitvoer op en toont het resulterende tekstsnoer in de werkbalk

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
nl: Auteursrecht © 2004 Roger Seguin
    Auteursrecht © 2006 Julien Devemy
    Auteursrecht © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
nl: Lettertype-selectie

en: File Selection
nl: Bestandskeuze

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Open
nl: _Openen

en: Unable to open the following url: %s
nl: Kan het volgende webadres niet openen: %s

en: Generic Monitor
nl: Generieke monitor

en: _Help
nl: _Hulp

en: Save
nl: Opslaan

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Show output of a command.
nl: Toon uitvoer van een opdracht.
