Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Error in command "%s"
oc: Error dins la comanda « %s »

en: Xfce Panel
oc: Panèl Xfce

en: Command
oc: Comanda

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
oc: Entrar la comanda shell de reprodusir e quichar sus <Entrada>

en: Label
oc: Etiqueta

en: Tick to display label
oc: Marcar per afichar l'etiqueta

en: Input the plugin label, then press <Enter>
oc: Entrar l'etiqueta de l'empeuton e quichar sus <Entrada>

en: Interval between 2 consecutive spawns
oc: Interval entre 2 execucions consecutivas

en: Select the display font...
oc: Seleccionar la poliça d'afichatge...

en: Could not run "%s"
oc: Impossible d'executar « %s »

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
oc: Executa de faiçon ciclica un escript o un programa, captura sa sortida e aficha la cadena resultanta dins lo tablèu de bòrd

en: Font Selection
oc: Seleccion de la poliça

en: Unable to open the following url: %s
oc: Fracàs a la dobertura del ligam : %s

en: Generic Monitor
oc: Monitor generic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Show output of a command.
oc: Afichar la sortida d'una comanda
