Xfce Panel Plugins - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Error in command "%s"
sk: Chyba v príkaze "%s"

en: Xfce Panel
sk: Panel Xfce

en: Command
sk: Príkaz

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
sk: Zadajte príkaz interpretera pre vygenerovanie a stlačte <Enter>

en: Label
sk: Popis

en: Tick to display label
sk: Kliknite pre zobrazenie popisu

en: Input the plugin label, then press <Enter>
sk: Zadajte popis zásuvného modulu a stlačte <Enter>

en: (genmon)
sk: (všeobecné sledovanie)

en: Interval between 2 consecutive spawns
sk: Interval medzi dvoma volaniami

en: Select the display font...
sk: Vybrať písmo zobrazenia...

en: Could not run "%s"
sk: Nie je možné spustiť "%s"

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
sk: Cyklicky spúšťa skript alebo program, zachytáva jeho výstup a zobrazuje výsledok ako reťazec na paneli

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
sk: Autorské práva © 2004 Roger Seguin
    Autorské práva © 2006 Julien Devemy
    Autorské práva © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
sk: Výber písma

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nie je možné otvoriť nasledovnú url: %s

en: Generic Monitor
sk: Všeobecné sledovanie

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Configuration
sk: Nastavenie

en: Show output of a command.
sk: Zobrazuje výstup príkazu.
