Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Error in command "%s"
sr: Грешка у наредби „%s“

en: Xfce Panel
sr: Полица ИксФЦЕ-a

en: Command
sr: Наредба

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
sr: Унесите наредбу љуске за извршавање, затим притисните <Врати>

en: Press to select file...
sr: Притисните ради избора датотеке...

en: Label
sr: Натпис

en: Tick to display label
sr: Означи за приказ натписа

en: Input the plugin label, then press <Enter>
sr: Унесите натпис прикључка, затим притисните <Врати>

en: (genmon)
sr: (надзорник)

en: Period (s)
sr: Раздобље (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
sr: Раздобље између 2 узастопна извршавања

en: Select the display font...
sr: Изаберите словолик приказа...

en: Press to change font...
sr: Притисните за измену словолика...

en: Could not run "%s"
sr: Нисам успео да покренем „%s“

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
sr: Повремено покреће скрипта/програм, захвата њихов излаз и приказује излазну ниску на полици

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
sr: Права умножавања © 2004 Роџер Сегин (Roger Seguin)
    Права умножавања © 2006 Жулијен Двеми (Julien Devemy)
    Права умножавања © 2016 Тони Паулић (Tony Paulic)

en: Font Selection
sr: Избор словног лика

en: File Selection
sr: Избор датотека

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Open
sr: _Отвори

en: Unable to open the following url: %s
sr: Нисам успео да отворим следећу адресу: %s

en: Generic Monitor
sr: Општи надзорник

en: _Help
sr: _Помоћ

en: Save
sr: Сачувај

en: Configuration
sr: Поставке

en: Show output of a command.
sr: Прикажи излаз извршене наредбе.
