Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Error in command "%s"
uk: Помилка в команді "%s"

en: Xfce Panel
uk: Панель Xfce

en: Command
uk: Команда

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
uk: Введіть команду оболонки для запиту даних, і натисніть <Ввід>

en: Label
uk: Мітка

en: Tick to display label
uk: Відмітьте для відображення мітки

en: Input the plugin label, then press <Enter>
uk: Введіть мітку плагіна, і натисніть <Ввід>

en: (genmon)
uk: (спостереження)

en: Period (s)
uk: Період (и)

en: Interval between 2 consecutive spawns
uk: Проміжок часу між двома наступними запитами

en: Select the display font...
uk: Вибір екранного шрифту...

en: Press to change font...
uk: Натисніть для зміни шрифту...

en: Could not run "%s"
uk: Не можу запустити "%s"

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
uk: Програма/скрипт, що виконується періодично і отримує вивід запиту даних  і відображає результат у панелі

en: Copyright © 2004 Roger Seguin
    Copyright © 2006 Julien Devemy
    Copyright © 2016 Tony Paulic
uk: Всі права застережено © 2004 Roger Seguin
    Всі права застережено © 2006 Julien Devemy
    Всі права застережено © 2016 Tony Paulic

en: Font Selection
uk: Вибір шрифту

en: Unable to open the following url: %s
uk: Не вдалося відкрити таке посилання: %s

en: Generic Monitor
uk: Загальне спостереження

en: _Help
uk: _Допомога

en: Save
uk: Зберегти

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Show output of a command.
uk: Показати вивід команди.
